SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa per afatshkurte sllovenia sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
165594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa per afatshkurte perball albi market
Kati 1
SIperfaqe 45m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon
-> kuzhine
-> banjo
-> shpajz
Cmimi me marrveshje
E-0430
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »