SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2 afer shkolles gjergj fishta ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
165604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne kryqezimin e rrugeve Bajram Kelmendi dhe Mustafe Hoxha mbrapa shkolles fillore Gjergj Fishta ka dalje ne te dy rruget ka 3.5 kate mbi 300m2 Perdhesa 98m2 garazh dhe lokal ,2.5kate banim sallon me kuzhin dhome pritjeje ,4 dhoma gjumi 2 banjo, 1+3 ballkona ngrohje qendrore me pelet dhe gjith instalimin per solare perveq panelave,ka kamin ne dhomen e pritjes ,kamera ,rezervuar uji,
qmimi sipas marrveshjes
për Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »