SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË të Sllovenija Sporti prapa Hotel Siriusit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:36
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA me Qira të Sllovenija Sporti prapa Hotel Siriusit Rr. Tringë Smajli. Kati i parë. Sipërfaqja (115m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhine dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Depo

- Ballkon

E mobiluar komplet

- Çmimi 400 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »