SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qera Aktash Dy katshe me oborr
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
165630
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shtepi me Qera Aktash afer Ambasades Sllovene Dy kateshe ndriqim gjat ter dites extra e mobiluar ne teresi dhe ka kete Renditje :

- Dhome dite te madhe
- Kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Koridor
- Ballkon
- Banjo/wc
- Depo
- Podrum
- Parking
- Oborr te mirmbajtur

Qmimi 600 Euro

✆ 044/049 358 100 [ Viber ]
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE

A-y lsycyy
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »