SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banes me qira ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit, banesa eshte e mobiluar, mobile moderne, ndertim i Pozhegu Briothers , orientim juge-lindje, uje 24h, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata kontaktoni
WhatsApp & Viber:
045/ 641-794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »