SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera e pershtatshme per zyre
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
165660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne rrugen Bajam Kelmendi
Siperfaqe 65m2
Kati Perdhese
Banesa eshte e pershtatshme per zyre dhe ka gjithsej 2.5 dhoma
Cmimi 150€
E-0438
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »