SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira afer tregut te gjelbërt ne ulpianë
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
165665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira me lokacion afer tregut te gjelbërt ne ulpianë.
Gjindet ne katin e parë dhe posedon
Dhomen e ndejes
Dhomen e fjetjes
Kuzhinë
Banjo
Koridor
Banesa është luksoze dhe është e mobiluar me kualitet jashtzakonisht të lart
Ka Siperfaqe prej 55 m2.
Eshte e pershtatshme edhe per lokal ose ordinanc.
Cmimi 350€
E-0441
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »