SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira perballë qerdhes te banesat e oficerav ne ulpianë.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
ID e produktit :
165666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira me lokacion perballë qerdhes te banesat e oficerav ne ulpianë.
Gjindet ne katin e parë dhe posedon
Dhomen e ndejes
Dhomen e fjetjes
Kuzhinë
Banjo
Koridor
Banesa është e mobiluar
Ka Siperfaqe prej 53 m2.
Cmimi 250€
E-0442
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »