SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera Kalabri
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
165668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Kalabri afer stacionit te autobusave
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete rendite
-> Sallon me kuzhine
-> 2 dhoma gjumi
-> Banjo
-> Ballkon 3
-> Parking (bodrumi i baneses)
Cmimi 300€
E-0443
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »