SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa(shtepia) me qira ne Dragodan
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
165669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa(shtepia) me qira me lokacion ne Dragodan
Ndodhet në rrugën "Nail Hyseni", afër Minimax-it.

Gjindet ne katin perdhese dhe posedon
Dhomen e dites me kuzhinë
2 Dhoma te fjetjes
Banjo
2Ballkona
Banesa është e mobiluar dhe e renovuar

Cmimi 450€
E-0444
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »