SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Bregu i Diellit (te banesat e Standardit)
Çmimi :
€81,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën (me garazh dhe bodrum) në Bregun e Diellit – te banesat e STANDARD-it, kompleksi “Dafina”, Prishtine. Banesa të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD.

Banesa ka 75m2, objekti i 3-te, hymja e pare (kryesore), kati i 2-te.
Banesa shitet e mobiluar, bashke me garazhen dhe depo/bodrumin. Banesa eshte e re, me plan shume praktik/funksional, e mobiluar ne menyre moderne (mbi 10000€). Ka qetesi te mjaftueshme. Ka shume ndriçim natyral – pamje jug/perendim.

Banesa ka 3 dhoma (1 dhome dite dhe 2 dhoma gjumi), 1 kuzhine (te ndare nga dhoma e dites), 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon.
Garazha (nentokesore) ka 17m2 dhe depo/bodrumi (afer garazhes) ka 3.5m2.

Vendparking te perbashket para nderteses.
Dy markete brenda kompleksit banesor.
Banesa ka:
- Ngrohje qendrore (te pavarur dhe shume efikase; Sistemi i ngrohjes qendrore eshte me dru dhe menaxhohet nga Standard. Çmimi eshte rreth 0.85Euro/m2)
- Klime (Samsung) per ftohje dhe ngrohje
- Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.)
- Mirembajtja e liftit – 24h
- Mirembajtja e gjeneratorit – rryme 24h
- Ndriçimi publik (ne hyrje, garazh dhe park)
- Uji - ka furnizim 24h pa nderprerje
- Uji i ngrohte – 24h, sistemi pa bojler. Sasi e shfrytezuar faturohet nga kompania Standard. Eshte mundesia qe te instalohet edhe bojleri (nese deshirohet).
- Mbeturinat
- Sigurimi – 24h (rojtar)
- Sistemi i gazit eshte i instaluar sipas standardeve te BE-se (ne te ardhem per kyqje te gazit)
- Sistemin kunder zjarrit
- Banesa eshte e siguruar (sigurim vjetor deri ne maj 2018) ndaj demeve dhe vjedhjeve.
- Qasje në internet dhe TV kabllovik (IPKO dhe Kujtesa).

Çmimi i baneses, me mobilim, garazhe nentokesore dhe bodrum eshte 81000€ (perafersisht çmimi i baneses 850€/m2).
Shitet direkt nga pronari (pa ndermjetesime & komisione).
Ndrrim me lokal (plus kompenzimi $cash$).
Kontakto ne +386 49 141 451 (Viber & WhatsApp)
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
38649141451
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »