SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Muhaxheret
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165675
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera lagjia e Muhaxhereve afer Fk " Fama " Kati i - IV - mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Ballkon
- Koridor
- Banjo/wc

Qmimi 350 Euro ( i diskutueshum )
✆ 044/049 358 100 + Viber
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE


A-y kbzcyz

.
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »