SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë – Zyre 40m2 me qira në Sheshin Zahir Pajaziti.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:05
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
165681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në sheshin Zahir Pajaziti afër Matisse.
Zyrja ndodhet në katin e II-të të banimit, përmbi lokale.
Zyrja ka dy hapsira pune, një kuzhinë dhe një banjo.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »