SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy shtëpi në Lagjen Dodona
Çmimi :
€290,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:08
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
420 m²
Viti i ndërtimit :
2003
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
165686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2 ne 2.5 ari truall ne lagjen Dodona.
• Shtëpit gjinden ne Lagjen Dodona, ne rrugen Ismail Dumoshi afer shkolles fillore “Gjergj Fishta”.
• Shtepit kanë fletë poseduese, secila shtepi ka nga 2 kate dhe hyrje te veqantë, posedojn nxemje qendrore, kamera, klima, rezervuar 2000L dhe bunar. Shtepite mund te shiten edhe ndamas.
• Mundesohet forma e pageses edhe me kompensim banesë dhe vetura te nje shume te caktuar.

- Shtepite kane kete Renditje:
• Shtepia e 1-rë 180m2 ka: 1 Sallon, 1 Kuzhine, 3 Dhoma te Fjetjes, 2 Banjo dhe 1 Ballkon.
• Shtepia e 2-të 240m2 ka: 1 Sallon, 1 Kuzhine me Tryezari, 4 Dhoma te Fjetjes, 2 Banjo, 2 Shpajza dhe 2 Ballkona.

Kontakt: 044 442 969
Viber: +38649215785
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »