SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET ME QERA LOKALI PER ZYRE NE RRUGEN B NE ROYAL 30m2
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
165689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne perdhese ne hyrjen 15/14 ne ndertesat e royalit ne rrugen B.

Eshte i rregulluar mire, eshte i ri dhe ipet pa mobilje

Ka rreth 25m2 dhome te punes dhe ka paradhome me banjo te bukur

Mund ta merni me qera menjehere sepse mund te lirohet shpejte brenda dites

Çmimi eshte 200 euro per muaj me dhenie avanse te qerase per tre muaj
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »