SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY LOKAL ME QIRA KODRA E TRIMAAVE
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:36
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
165690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Kodra e Trimave ( afër sh.f. Asim Vokshi) , kati : përdhes , sipërfaqja : 300 m².
Lokali posedon : nje hapsirë e madhe , dy wc , depo e vogël dhe parking.
Çmimi : 1200 €
Tel: 044 300 089
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
Email : info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »