SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banesen me qera te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesen me qera te Sllovenia Sporti, Banesa është e mobiluar tërsishtë dhe e cila posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, ujë ka 24h
Për info 044780999(viber), 045980111
Cmimi 300euro
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »