SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE SHITJE PRAPA GRANDSTORE PRISHTINE
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte e vendosur ne trollin prej 2.5 ari
Eshte e finalizuar dhe e banuar
Ka bodrum, ngrohje qendrore, garazhe,
Ka sallon per qendrim ditor me kuzhine, kater dhoma te fjetjes, dy banjo, shpajz...
Oborrine ka te rregulluar ne teresi dhe duket bukur
Gjendet ne rrugen me vlere te larte te tokes ndertimore

Kjo shtepi shitet per 220000 euro

shtepia njekateshe ne fqinjesi e pambaruar shitet per 110000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »