SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali me qira 80m2 ne rr agim ramadani !Delta
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:15
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin ne rrugen Agim Ramadani (ne qender te Prishtines). Lokali ka 80 metra katror dhe eshte i pershtatshem per: ordinance, frizer, lulishte, zyre etj,,
5 vitet e fundit ka qene frizer.
Lokali ka nxemje qendrore me sitem re ri shteteror, agregate, rezeruar per uje 2 ton, klim etj..
Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »