SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORTO BUDVA BANESA DY DHOMESHE-BUDVA, MAL TE ZI
Çmimi :
€534,105.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
135 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
165711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E vendosur nё katin e dhjetё, sipёrfaqja 18.90m2 + 16m2 terasё falas (gjithsej: 134.90m2), dhomё gjerё e ndenjes me kuzhine tё ndarё dhe dhomё tё ngrёnjes, dy dhoma gjumi, njё banjo, plus tualet, depo, dy terasё me pamje nga deti qendrorё dhe Qyteti i Vjetёr si dhe nga rruga Mediteranska.
Qmimi i banesёs pёrfshine gjithashtu interiorin nё pёrgjithsi.
Informata rreth publikuesit
PORTO
Prishtinë
+38269769698
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »