SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN 128M2 NE GJILAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
128 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
165726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e II-te te banimit, posedon 3 dhoma te gjumit, dhome te ndenjes me kuzhine, 2 banjo, shpajz dhe ballkon.

Vlen te ceket ndertesa eshte e ndertuar me kualitet te larte, lift modern dhe eshte shume e pershtatshme per banim.

Adresa: Rr. Mulla Idrizi (Te Xhamija e Vogel)
Informata rreth publikuesit
altin
Gjilan
044815191
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »