SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
165728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me.qera e cila gjendet prane Abi Center ne PrizrneBanesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin koridor banjo dhe terasen e madhe.Eshte e lire prej 22 GushtitMund te lajmroheni ne kete numer tel 049233587 cdo dite prej ores 16-22

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aida
049233587
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »