SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ( Gasonjere ) me Qera Te Siriusi
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
39 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165732
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes ( Gasonjere ) me Qera te Hotel Sirius kati i - V - mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

- Dhome dite me Kuzhin
- Para dhom
- Ballkon
- Banjo/wc

Qmimi 200 Euro
✆ 044/049 358 100 + Viber
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATE


A-y llmmyc


.
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »