SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira banesa 33m2 te Posta Kryesore
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
165734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa 33m2 te Posta Kryesore, kati perdhese . Eshte e mobiluar, me sallon kuzhine dhe banjo. Qmimi eshte 150 euro per muaj

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Posta e Madhe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »