SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagjen Mat
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesë me qera. Banesa gjendet ne lagjen e Matit, ne afërsi të Institutit Gjyqësor të Kosoves. Banesa ështe në kompleksin Art Construction.
Ka sallon dhe kuzhinë, dy dhoma të gjumit dhe banjo.
Është në katin e 5-të. Banesa deri tash ka qenë e pabanuar. E mobiluar. cmimi 250 euro ( i negociushem)

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »