SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET ME QERA LOKALI 30m2 PER ZYRE NE ROYAL RRUGA B
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
165749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali i ka rreth 35m2
Dhoma e punes 25m2
Paradhoma 3m2 dhe
Banjo 7m2

Gjendet ne perdhese kah ana e hyrjes ne ndertese ndersa kah rruga B eshte mbi lokalet (kati i pare)

Eshte e ndertuar me standardet me te larta dhe mjafte e pershtatshme per zyre per veprimtari nga me te ndryshmet.

Eshte i gatshem per shfrytezim dhe mund te lirohet dhe te pastrohet brenda dites.

Çmimi i qerase eshte 200 euro per muaj.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »