SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 104 m2, vetem per 618 Euro/m2
Çmimi :
€618.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
165751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET: Banesa ne lagjen e Spitalit, mbrapa banesave te Avni Gjakoves. Banesa eshte ne katin e pare, 104 m2, dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe terase te madhe! Banesa eshte e gatshme per banim, duhet vetem mobilimi! Banesa e ka nje cmim te lire ne krahasim me tregun.
Cmimi per m2 vetem 618 Euro.
Kontakt: 044 444 221
049 559 144
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »