SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKAL I MIRE NE DARDANI 125m2 AFER REST. DUBROVNIKUT dhe MARKETIT MERIDIAN
Çmimi :
€352,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
165759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne zone atraktive ne lagjen e Dardanise te planifikuar mire dhe me banim te dendur.

Gjendet afer restoran Dubrovnikut dhe ngjitur me marketin Meridian. Afer i ka te dy shkollat fillore te lagjes dhe eshte ne zone tregtare e biznesore te kurrizit.

Ka qasje nga ana e rest. Dubrovnikut por edhe nga restoran Villa Natyra kah parkingu i madh i veturave.

Eshte i renovuar ne teresi dhe eshte mjafte funksional nga brenda. I ka tri hapsira, hapsiren e madhe kah ana e rruges dhe dy hapsira brenda kah ana e parkingut.

Lokali eshte i kyqur ne rrjetin e ngrohjes qendrore te qytetit.
Ka uje perhere.

Ne dokumente i ka 92m2 ndersa ne skicat e komunes jane te perfshira edhe hapsirat shtese bruto qe gjithsej jane 125m2.

Mund te ipet perhere me qera prej 1000 deri ne 1500 euro per muaj.

Çmimi eshte llogaritur per 125m2 me nga 2800 euro per m2.

Pra, gjithsej 352800 euro.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »