SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKE PRANE ASFALTIT NE RRUGEN PRISHTINE - FERIZAJ 1000m NGA qmi
Çmimi :
€154,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Madhësia :
2800 m²
ID e produktit :
165761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjendet perballe Dino Company ne rrugen Prishtine - Ferizaj ne anen e majte.
Kjo zone eshte biznesore dhe aty ne afersi nga te gjitha anet ka aktivitete te denduar biznesore.
Nga rrethrrotullimi i QMI largesia eshte rreth 1000m.

Çmimi eshte 5500 euro per ari.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »