SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Pejton
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:49
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
165762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me lokacion në qendër të Prishtines pikërisht në lagjen Pejton. Shtëpia është Tri katëshe me një sipërfaqe prej 320m2 e shtrirë në 1.5 Ari Truall.Shtëpia posedon fletën poseduese dhe pronari është shqiptar.Shtëpia ka këtë renditje:
Kati Përdhesë:Një Garazhd, Dhoma e Dites,Kuzhina,Koridori,Një Banjo dhe Një Terracë.
Kati i Parë:Tri Dhoma Gjumi,1 Banjo,Koridori dhe Një Terracë.
Kati i Dyte:Dy Dhoma Gjumi,Një Banjo,Koridori,Një Banjo dhe një Terracë të madhe.
Çmimi: 320.000 € (I Diskutueshem)
Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »