SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Emshir
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
165766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, ne lagjen Emshire kompleksi EXDC 2, llamella D kati 4.
Eshte e re e mobiluare ne tersi. Ka ashensore, rrjet internet-whfi-kabllor, ngrohje qendrore.
1-Dhome gjumi,Sallon per qendrim ditor, teperzari,kuzhine,ballkon dhe banjo. cmimi 250 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »