SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Kalabria - Emshir
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne lagjen emshir afer market ''MAX''
banesa gjendet ne katin e 2
Permban : 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhin ,koridor , ballkon , banjo , ashensor
si dhe pariking publik perball baneses .cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »