SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten parcelat ne rrugen Qemal Shehu ne Presheve.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
165783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten patcellat 500 dhe 400m katror . Ne rrugen Qemal Shehu ne Presheve.

Perparesit : parcelat gjenden afer :Tregut te Qytetit , Shkolles Fillore dhe te Mesme , Stadiumit te Qytetit , Policise , Rruges kryesore te qytetit (15 NENTORI) .

Infrastruktura rrugore , kanalizimi dhe rryma jane te rregulluara.

Per me teper informacione na kontaktoni ne tel:

062 886 7006
Informata rreth publikuesit
Lum
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »