SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET ME QERA LOKALI 125m2 NE DARDANI PRANE RESTORANIT DUBROVNIKU
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
165791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne zone atraktive ne lagjen e Dardanise te planifikuar mire dhe me banim te dendur.

Gjendet afer restoran Dubrovnikut dhe ngjitur me marketin Meridian. Afer i ka te dy shkollat fillore te lagjes dhe eshte ne zone tregtare e biznesore te kurrizit.

Ka qasje nga ana e rest. Dubrovnikut por edhe nga restoran Villa Natyra kah parkingu i madh i veturave.

Eshte i renovuar ne teresi dhe eshte mjafte funksional nga brenda. I ka tri hapsira, hapsiren e madhe kah ana e rruges dhe dy hapsira brenda kah ana e parkingut.

Lokali eshte i kyqur ne rrjetin e ngrohjes qendrore te qytetit.
Ka uje perhere.

Ne dokumente i ka 92m2 ndersa ne skicat e komunes jane te perfshira edhe hapsirat shtese bruto qe gjithsej jane 125m2.

Çmimi i qerase eshte 1100 euro per muaj.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »