SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne Ulpian
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
165802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Ulpian, ne Katin 2 , sallon , dhome gjumi , kuzhine , banjo , korridore dhe ballkon ,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rita
Prishtinë
044-438-489
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »