SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qera kate shpie me hymje te te veqant (Si Banes)
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Kondicioner
ID e produktit :
165805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin e pare te shtepis me qera per banim.
Me hymje te veqant, si banes, e mobiluar komplet dhe e pajisur me Klime dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme,
Me hapsirat si me poshte:
- Dhome Dite,
- Dhome Gjumi
- Kuzhin e veqant
- Banjo
- Korridorri

Shtepia eshte ne lokacion shume te mire, te Furra Lumi, perball Ambasades Sllovene.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
049 685 685
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »