SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Lagjia Kalabria
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165809
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera Lagjja Kalabria , gjindet afer Banesav te Arabve ,
kati - VII- , mobiluar ne teresi, nxemje qendrore dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhine
- Tri dhoma gjumi
- Koridor
- Dy Ballkon
- Dy Banjo/Wc

Qmimi 300 Euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 
SWISS REAL ESTATEa-c aacaky


.
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »