SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË në Tophane të Kompleksi "Vita 3"
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Tophane afër Hekurudhës të Kompleksi "Vita 3" Rr. Unaza qëndrore, Vushtrria. Kati i 8-të. Sipërfaqja: (71m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhine dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- 2 Ballkona

Gjysmë mobiluar, ashensor funksinal me kartel, interfon, ndriçim të mirë të pa penguar.

- Çmimi 57,000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »