SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Dodona
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
165816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomeshe ne lagjen Dodona.
Banesa ndodhet ne katin e III mbi perdhese. Eshte ndertim i vjeter, me flete poseduese.
Ka pozite jug-lindje dhe perendim. Posedon dy dhoma, kuzhinen e ndare, banjo, korridor dhe ballkon. Ndodhet afer qendres se qytetit (5 minuta kembe te sheshi Nena Tereze), afer parkut te qytetit, shkollave...
Informata rreth publikuesit
syzanas
044233988
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »