SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
165819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten trojet mbrapa Univerzitetit AAB, 500 m nga rruga kryesore. Trojet jane te pershtatshme per ndertimin e shtepive ku edhe parashihet te kete nje lagje vetem me shtepi. Rruga eshte asfallt deri te trojet. Poashtu, rryma dhe uji sebashku me kanalizim jane te hapura pergjate rruges , te gjitha te reja. Rruga hyrese tek trojet eshte tek Petrol Company perkatesisht ne fund te rruges ku eshte British School.
Te gjithe te interesuarit, ne lidhje me cmimin dhe cdo informate tjeter ju lutem te na kontaktoni ne 049 500 503.
Informata rreth publikuesit
vjosa
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »