SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
165820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 115 m2 me qmim shume te volitshem, ndertim i ri .
Banesa posedon 1 salon + kuzhine , nje shpajz, 2 ballkona, 2 dhoma gjumi , 1 banjo ,1 koridor ,banesa posedon dhe lifte shume ambjent i pershtatshem per familjer ne qender te qytetit afer ish Procreditit .
Dokumentacioni eshte i kompletuar brenda javes mund te dal ne emer te blersit
Informata rreth publikuesit
Genc
Prizren
049122926
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »