SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE BREG DIELLIT TE DAVIDOFI
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
165822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne breg diellit te Davidofi banesa gjindet ne katin e 3 dhe posedon

-Sallon kuzhine
-2 dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-2 ballkona
-shpaiz
-garazhd

qmimi 280 euro me garazhd 300 EURO NE MUAJ

Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Informata rreth publikuesit
DRENI-Real Estate
Prishtinë
044 300 072
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »