SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ SHTEPIN PA MOBILJE TE SHKOLLA FILLORE ILIRIA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
165823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepin ne rrug kryesore per qerdhe ose zyre gjindet afer Shkolles fillore iliria,e cila esht rrug kryesore e cilla ka:3dhoma kuzhin sallon ka nxemje qendrore uje rrym 24h eshte shume e pershtatshme per zyre qerdhe ka oborr te mjaftushem.Qmimi per qerdhe dhe per Zyre 400€ e pershtatshme per qerdhe.Per me shume shiqoni fotot kontaktoni viber+37745644680 korabi.Kurse per banim pa mobilje Qmimi i fundit 300€.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »