SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY ZYRA ME QIRA ULPIANË
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:55
Madhësia :
15 m²
ID e produktit :
165824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa për zyrë me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Ulpianë,kati:I pare(I),sipërfaqja:15m²
Banesa posedon:një hapsirë dhe një banjo.
Çmimi:250€
Tel: 044 300 089
Tel:044 260 024
Tel:044 801 069
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »