SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT Leshoj katin e dyt te shtepia rr.per kolovic te Restorant Rinori 150€
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
165825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin me qira afer shkolles se mesme Teknike te Restorant Rinori,e cilla ka 2 dhoma gjumi kuzhin sallon e mobiluar.qmimi i fundit 150€.Per me shume shiqo fotot dhe kontaktoni ne viber +37745644680 Korabi
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »