SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesen me qira afer Banesave te Tregtis 250€
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
165826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te Banesat e CIMA COM ka ni dhom gjumi kuzhin sallon,ka nxemje qendrore uje rrym 24h.Banesa gjindet Mati-1 perball banesave te TREGTIS,me parking kompsht,e mobiluar parking lift.Banesa leshohet per afat gjat dhe familjar,Qmimi i fundit 250€.Shiqoni fotot dhe na kontaktoni ne viber+37745644680 Korabi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »