SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj komplet shtepin me garazh me qira te shpia e Mursel shumarit rruges per Kolovic
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
165828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj komplet shtepin extra e mobiluar ka dy dhoma gjumi braqni kuzhin me sallon mobiljet e reja ,ka garazhd per vetur esht rreth rrugues kryesore per kolovic 500-900 metra larg shkolles mesme Teknike.shtepia gjindet te shtepia e Mursel Shumarit,shtepia leshohet per familjar dhe afat gjat,qmimi i fubdit 250€Per me shume na kontaktoni ne viber +37745644680 Korabi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »