SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesen me qira ne Lagje te spitalit te Banesat e Princeshes 200€ pa Mobilje
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
165829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Lagje te spitalit te Banesa e Princeshes.Banesa ka dy dhoma gjumi kuzhin me sallon banjo,banesa eshtë në kat 5t ka lift uje rrym 24h,ka nxemje Qendrore.Banesa esht e pa mobiluar qmimi i fundit 200€ pa mobilje.Per me shume kontaktoni viber +37745644680 preferohet familjar dhe afat te gjate.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »