SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA ULPIANË
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:36
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
ID e produktit :
165831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Pejton,kati:I pare(I).
Bnaesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe ballkon.
Çmimi:400€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »