SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë – Zyre 53m2 me qira në Qendër (Shesh).
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:05
Madhësia :
53 m²
ID e produktit :
165835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në shesh afër “Ben Tatlises Doner”.
Zyrja ndodhet në katin e I-rë, është tërësisht e renovuar dhe ka nxemje qendrore me TERMOKOS.
Zyrja ka gjithsej 3 Hapsira Pune dhe 1 Banjo.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »